-איור-

איור דיגיטלי

איכות בלתי מתפשרת

איור דיגיטלי ותקשורת חזותית לפלטפורמות שונות. כרזות, פרסומות, פוסטים, פרסום ושיווק, מיתוג, ספרים.

מוצרי איור דיגיטלי

התקשורת החזותית מקבלת חשיבות עצומה בפלטפורמות הדיגיטליות שרובנו משתמשים בהן. איור לפרסום, עיצוב דמות מותג, ברנדינג לעסק חדש, עיצוב וקונספט למסעדה או לפאב חדש, איור לעסק חדש בתחום המזון, איור לעטיפה לסינגל, איור לעטיפת ספר. כל שירותי האיור והעיצוב ניתנים בסטודיו חריבי אנימציה.

תהליך איור דיגיטלי

המאיירת מתחילה את האיור בתהליך של מחקר חזותי. חיפוש של רפרנסים מההיסטוריה, תמונות, רעיונות כללים על התחושה שהאיור הסופי צריך להעביר. האיפיון החזותי  בדרך כלל, נעשה ביחד עם הלקוח. אם זה איור דיגיטלי למוצר, או איור לאריזה, איור לתוית ליין, איור לעטיפת ספר, איור לפרסום וברנדינג, איור למודעה או איור לרשתות. אחרי תהליך המחקר החזותי. נעשות מספר סקיצות בעיפרון או חלק ישירות כאיור דיגיטלי גס. אחרי ההערות מהלקוח, ביחד מגבשים את הכיוון של האיור הסופי איפיון המוצר בתהליך של תקשורת חזותית. ונעשה "ביצוע" בתוכנת איור דיגיטלי (כמו פוטושופ, אילוסטרייטור). לעיתים נעשה איור ידני בצבעי מים או בסוגים אחרים של טכניקות כדי להמחיש את התוצאה הסופית של האיור.

איורים דיגיטליים בצבע מהשוק הישן במרכז ראשון לציון. האיורים התחילו כרישומי עפרון בספר הסקיצות ועברו ביצוע דיגיטלי.

מדוע לבחור את סטודיו חריבי כספק שירותי איור?

קודם כל, ניסיון במיגוון של שירותים. בסטודיו חריבי אפשר לקבל שירותי איור דיגיטלי לעסקים, הפקת סרטוני תדמית באנימציה, איור ללוגו, איור לאריזה ושירותי עיצוב גרפי ועריכת וידאו. מיגוון שירותי הסטודיו, הופך אותנו לשותפים טבעיים בדרך לפרסום העסק או המוצר שלך, בכל הפלטפורמות.

דוגמאות רבות ומיגוון של סגנונות. אפשר לצפות בגלריות, אבל אצלנו ניתן להזמין גם עבודות חדשות לגמריי בביטחון רב, שתקבלו בדיוק את האיור הדיגיטלי המתאים לצרכיכם.

מיקצועיות ושירות. עם ניסיון של מעל ל20 שנים בשטח, מחירים נוחים ועבודה נעימה וזורמת עם בעלת המיקצוע שלנו. שבעצמה בוגרת בצלאל.