-איור-

איור ללוגו

מגשימה את החזון שלך

במידה ויש לכם רעיונות מיוחדים שאתם רוצים להגשים בעזרת ציור לפי הזמנה ללוגו שלכם, אשמח לעזור.

תהליך העבודה של לוגו מאויר

קודם כל נשוחח בטלפון ואבין מה בדיוק אתם מבקשים שאאייר, מה מהות העסק ואיזה שימוש יהיה ללוגו. אחר כך, אשלח לכם תמונות סטילס לבחירת הדמות, סגנון לבוש ופרטים נוספים. אחרי שיהיה רפרנס, תקבלו 2-3 דוגמאות לאיור בעיפרון או בקו דיגיטלי.  וכאשר נחליט על האיור הטוב ביותר, אבצע לו ציור בתוכנת וקטורית עם שילוב של הטקסט של שם העסק, בחירת הפונט והצבעים (או שאפשר להשאיר "קו" ליין-ארט לא צבוע). האיור ללוגו כולל 2 סבבי תיקונים. לשאלות נוספות, אשמח לעזור!

לאיורים נוספים 

איור לבה"ס למדעי החלל

נוער שוחר מדע. בלוגו המקורי החללית הייתה מיושנת מידי, וביקשו ממני לצייר חללית מתקדמת שנמצאת בימנו בשימוש במסעות לחלל. עשיתי מספר רב של סקיצות לפי רפרנס ושילבתי את האיור בתוך הלוגו המקורי.

חבילה של איור ללוגו + הנפשת לוגו במחיר מיוחד!

איור למנחת סדנאות חשיבה חיובית וסופרת

איור של רכב קטן -בימבה שמפזר חיוביות בכל מקום שאליו הוא מגיע. דמות הנהגת מבוססת על דמות הלקוחה מצוירת. איור וקטורי.

איור לוגו למסעדת ויויאנה. מסעדת פסטת שף איטלקית בצפון

איור של אישה איטלקית שמכינה פסטה בעבודת יד. איור לוגו וקטורי לשימוש בתפריטים ובשלט. תהליך העבודה כולל איור לפי בריף מהלקוח ועבודת עיצוב גרפי לטקסט.

לוגו ויויאנה

סטודיו חריבי

איור של חרוב מתוך פריים של סטוריבורד מהפרק "חריבי" האיור המקורי של שני חרובים נעשה בעפרון הועבר שני גלגולים, בהתחלה שני החרובים שימשו כלוגו עד שעברו למעצב (סקיצה 3) ואז שיפרתי את החרוב באיור וצבעתי אותו.

מדוע לבחור את סטודיו חריבי כספק שירותי איור שלכם?

  • קודם כל, ניסיון במגוון של שירותים. בסטודיו חריבי אפשר לקבל שירותי איור דיגיטלי לעסקים, הפקת סרטוני תדמית באנימציה, איור ללוגו, איור לאריזה ושירותי עיצוב גרפי ועריכת וידאו. מגוון שירותי הסטודיו, הופך אותנו לשותפים טבעיים בדרך לפרסום העסק או המוצר שלך, בכל הפלטפורמות.
  • דוגמאות רבות ומגוון של סגנונות. אפשר לצפות בגלריות, אבל אצלנו ניתן להזמין גם עבודות חדשות לגמרי בביטחון רב, שתקבלו בדיוק את האיור הדיגיטלי המתאים לצרכיכם.
  • מקצועיות ושירות. עם ניסיון של מעל ל20 שנים בשטח, מחירים נוחים ועבודה נעימה וזורמת עם בעלת המיקצוע שלנו. שבעצמה בוגרת בצלאל.