-אנימציה-

סרטון תדמית באנימציה לעסק

חיזוק המותג

בחריבי אנימציה אנו מציעים לכם להשתמש בסרט אנימציה כדי להעביר ללקוחות את סט-הערכים של העסק שלכם ולחזק את המותג, לבדל ולייחד את העסק או המוצר שלכם על –פני המתחרים ולהפוך אותו לזכיר יותר. בסטודיו אנו מתמחים בהפקת סרטון תדמית או סרטון קידום מכירות באנימציה לעסקים. סרטי אנימציה מקוריים עם תסריט מנצח.

רעיונות יצירתיים

טכניקות אנימציה מגוונות

בימוי פורץ דרך

חדשנות

תסריט מקצועי

איך אנחנו עושים את זה?

מי לא זוכר את סרטי הפרסומת של חברת קוקה-קולה?
התדמית של חברת קוקה-קולה מתייחסת לערכים: צעיר, בועט, כייף, קיץ, מוזיקה וחופש.
בסרט תדמית שיעביר את הערכים האלה נתייחס לצבעוניות, לבחירת הסיפור, לדמויות הראשיות בסרט, לטכניקה של האנימציה, לפסקול ולמוזיקה שתולחן לסרטון, לאורך הסרטון ונגזרות שלו כמו: באנרים, גיף-אנימיישין, דמות-מותג לאתר, סרטון לאינסטגרם או לרשתות החברתיות ומודעה סטטית. סרטון תדמית לסטארטאפ, סרט תדמית לעסקים קטנים, סרטון ספורט, סרטון למרכז מבקרים, סרטון תדמיתי לחברה. כל אלה ירוויחו מהשימוש באנימציה.

פתרון כולל לכל הקמפיינים שלך!

ב"חריבי אנימציה" נפיק סרטון תדמית התואם את הערכים של העסק שלך ונתאים מסרטון התדמית שיצרנו את כל התוצרים הדיגיטליים לפלטפורמות החברתיות. סרטון תדמית לעסקים קטנים הם הפנים של העסק שלך: בפייסבוק, אינסטגרם ובלינקדאין.

סרטון תדמית הוא כרטיס הביקור של העסק שלך. רוב הלקוחות צופים בסרטוני תדמית ברשת, ועל פיהם פונים לעסק או לאתר שלך. סרט תדמית הוא השקעה שבביטחון תחזיר את עצמה. הסטודיו להפקת סרטוני תדמית לעסק באנימציה שישאירו על הצופים רושם לאורך זמן, הוא סטודיו לאנימציה שישתמש ביצירתיות ובתסריט מקצועי. האם כבר ביקרת בערוץ היוטיוב של הסטודיו? הכנסו עכשיו.

השפה הוויזואלית הייחודית אותה ניצור במיוחד עבורכם, השימוש בהומור ואופן יצירת הסיפור, מגוון טכניקות האנימציה (סטופ-מושיין, אנימציה מצוירת בסגנונות שונים, צבעי מים, רישום, ושנות הניסיון הרבות בשטח האנימציה) הופכים את "חריבי אנימציה" לסטודיו שיוביל עבורכם את החדשנות והיצירתיות ביצירת סרט האנימציה הבא שלכם.

פרטים טכניים: סרט תדמית או סרטון קידום מכירות יכול להיות באורך של  60-120 שניות, כולל קריינות, איכות HD, מוזיקה ואפקטים, כתוביות.