-סטודיו חריבי-

הרצאות וסדנאות

מפיצים השראה

הרצאות לילדים ומבוגרים על שני ספרי הקומיקס המקראי: "חנה הנביאה", "סיפור רחל המקראי בקומיקס מוזיקלי". סדנאות אנימציה לילדים ומבוגרים והרצאות על הפקת אנימציה.

הרצאות על ספרי קומיקס

איך נוצר ספר קומיקס? מה מביא לכתוב ספר קומיקס על המיקרא? ביקור בתוך ספר הסקיצות של היוצרת, הסבר על תהליך היצירה של ספר קומיקס ולסיום הדגמה של יצירה של פסלון של כבשה - גיבורת משנה בספר "סיפור רחל המקראי| בקומיקס מוזיקלי. צרו קשר.

הרצאות על אנימציה

איך עושים סרט מצוייר? מהם השלבים בתהליך הפקת סרט? דוגמאות רבות מ-20 שנות יצירה עצמאית של סרטי אנימציה. חלקם השתתפו בפסטיבלים בינלאומיים ובארץ. הרצאה למבוגרים ולילדים. הקרנת קטעי סרטים.

סדנאות על אנימציה

- סדנת "סטופ-מושן" לילדים: מתאימה לגילאים 11-16.
- סדנת אנימציה במציאות רבודה: יש להצטייד במכשיר סלולרי לכל ילד\ה.

שיעורי רישום וציור

רישום מתוך התבוננות למבוגרים. רישום הוא הבסיס לכל ציור טוב. לימודי רישום יסודיים למתחילים ומתקדמים. קבוצה באיזור ראשון לציון. מאמר שכתבתי על רישום -לקריאה בבלוג.

סדנת קומיקס לילדים

איך יוצרים קומיקס? איך מתחילים לכתוב ספר? בסדנה נלמד סוגי דמויות שונים ואפיון שלהם, בחירת סיפור ועיבודו לקומיקס, ציור של משבצות קומיקס, בלוני דיבור ובלוני טקסט. צביעה של קומיקס, תכנון הדף והחלוקה. נכיר סוגי קומיקס שנוצרו בארץ ובעולם ונשוחח על יוצרי קומיקס מפורסמים. נראה גם דוגמאות מספרים. לאורך הסדנה נכין מספר רב של קומיקסים משלנו. הסדנה מיועדת לילדי בה"ס יסודי מגיל 8 ומעלה. החומרים יסופקו בסדנה.

ביקורות על ההרצאות והסדנאות

ריקי ספריית כותר ראשון
ריקי ספריית כותר ראשון
16 לפב' 2021
קרא עוד
רונית יקרה תודה רבה ההרצאה היתה מעניינת מאוד ובהחלט הבאת את הנושא מכיוון אחר ומיוחד🙏 ...היית קולחת מאוד. אני נהנתי מאוד והמשתתפים נשארו עד הסוף סימן שנהנו🤗
אחינועם רכזת בעמותת על"ה
אחינועם רכזת בעמותת על"ה
10 לפב' 2021
קרא עוד
היי רונית, בימים האחרונים אני מקבלת ביקורות ממש טובות מכל סטודנט וסטודנט שהפניתי אלייך, אני ממש מודה לך על הנכונות לעזור ומעריכה מאוד את העבודה שלך תודה רבה!
גלית סיפריית ניסטור ת"א
גלית סיפריית ניסטור ת"א
הרצאה על קומיקס
קרא עוד
המון תודה רונית, היה מעולה❤
הקודם
הבא

הרצאה על קומיקס בסיפריית ניסטור בתל-אביב