המקום שלי להציג ולשתף תהליכי עבודה

סטודיו חריבי סקיצות

הדברים שאני יוצרת

איורים לחדרי ילדים עם אנימציה במציאות רבודה

תמיד מעניינת אותי התפתחות טכנולוגית. ולמרות שאני בטוחה שמי שיוצא היום מהאקדמיה לאמנות מביס אותי בקלות בכל עניין החדשנות, אותי מרתק תמיד השימוש שאנחנו היוצרים עושים בטכנולוגיה. לאחרונה, התחלתי לשלב איור שהוא תמונת סטילס עם אנימציה, שהיא סרטון נע עם סאונד המעורר רגש, בעזרת AR – מציאות רבודה. יצרתי מהאנימציות של הכלבלב הסגול 2 איורים בינתיים, שהם בעיני גם דרך חווייתית חדשה לספר סיפור ופותחת אינספור אפשרויות לשימוש באיורים לספרי ילדים, מוצרי פרסום וכן הלאה.

כדי לצפות באנימציה סרקו את הברקוד והתקינו את התוכנה.

QR
כלבלב סגולAR

התמונות נתלות בסדר מסוים ואם תצפו עם בפעוט\ה ביחד ותזיזו את המצלמה לתמונה השניה בזמן ייוצר סיפור הקשור לבוני הכלבלב הסגול ולכדור הצהוב שיופיע בתמונה…

הדברים שאני יוצרת

רישומי אופנועים ממאי 2020

במאי 2020 הלכתי ברחוב וצילמתי אופנוע. כשחזרתי הביתה, ציירתי אותו בספר הסקיצות שלי. זה היה בדיוק בתקופת הקורונה ואני הייתי בחל"ת. מאז ועד היום לא הפסקתי לצייר אופנועים. בחודש מאי 2021 עשיתי סרטון עם רישומי האופנועים שלי , אני ממש אוהבת את כל האופנועים! פוסטרים וכוסות מאוירות שעשיתי בינתיים עם כל הרישומים נמצאים באתר שלי בחנות. אפשר להזמין דרך הלינקים למטה. מישלוח בארץ.

כוסות מאוירות

חולצות מודפסות

פוסטרים

גולדווינג לבן

הדברים שאני יוצרת

הכלבלב הסגול והמוכשר- סידרת אנימציה בדף הפייסבוק של חריבי

הסידרה הזו התחילה בשלושה קטעי אנימציה קלאסית שפירסמתי בעמוד שלי. הכלבלב הסגול והמוכשר לובש פרווה סגולה כמו של כיבשה. הוא שובב, כרגע הוכנס לסגר והפעילות הגופנית חסרה לו מאד. קטעי האנימציה מועלים כל ערב בשעה 21:00 בדף הפייסבוק של הסטודיו. התחילו לעקוב אחרי הכלבלב! אפשר לראות למטה את הפעילויות השונות של הכלבלב בפרקי הסידרה ששודרו עד היום.

15 פרקים של סידרת האנימציה - עונה 1