-אנימציה-

סרטי הדרכה באנימציה

הבחירה הטבעית

כשיש לכם תהליך שצריך להסביר לכמות גדולה של לקוחות שונים– הבחירה הטבעית והנוחה ביותר היא סרט הדרכה באנימציה. כמות המידע שאפשר להעביר בסרט וידאו גדולה מאות מונים מאשר בטקסט כתוב. אפילו בבאנר בעמוד הבית של אתר זה, שימו לב, שהאישה שחולפת במסך, חולפת במהירות רבה. למרות זאת, בזמן קצר מאד אפשר לקלוט את המסר שהיא נושאת איתה על הענן.

אפשר ליצור סרט הדרכה שיפעיל את הצופים באמצעים טכנולוגיים שונים. כמו סריקה של QR, מציאות רבודה ובאמצעות הטמעה באפליקציות שונות.

איך אנחנו עושים את זה?

הבחירה באנימציה היא הטבעית ביותר, כי באנימציה אפשר ליצור עולמות שלמים בציור ובדיגיטל, ובתקציב זול יותר מאשר סרטון מצולם עם אנשים חיים.
קל יותר להסביר תהליך או לספר סיפור בהתאם למטרה של סרטון ההדרכה וקהל היעד תוך שימת דגש על התסריט המתאים ביותר לסרט, הסאונד והקריינות המתאימים ביותר ולהעביר בצורה ברורה גם רעיונות טכנולוגיים, שימוש באפליקציות, שימוש במכשיר, ואפילו רעיונות מופשטים באופנים זכירים תוך שימוש באנלוגיות, אסוציאציות, עיצובי דמויות מתאימים וכמובן, תוך כדי שמירה על ערכי המותג של העסק שלכם.

סרטי הדרכה צריכים להיות מותאמים לקהל הרחב, מפורטים ומדויקים. כך שכל צופה יוכל להפיק את התועלת מסרטון ההדרכה. לרוב משולבים בסרטון מסכי אפליקציה, כותרות נעות, כפתורים ושאר עיצובים השייכים למוצר שלכם או להמחשת השימוש בו. כשבאים ליצור סרט הדרכה באנימציה חשוב לבחור סטודיו שבקיא בכל האפשרויות הטכנולוגיות, ושמיומן בכתיבת תסריטים ופיצוח המסר תוך כדי שימוש באמצעי מבע קולנועיים שישרתו את המטרה.

ב"חריבי אנימציה" נוביל במיומנות את התסריט המושלם לסרט ההדרכה שלכם.

סרט הדרכה בעל אורך משתנה, כולל קריינות, איכות HD, מוזיקה ואפקטים, כתוביות, מסכי אפליקציה וכותרות גרפיות.