-אנימציה-

פרסומות רשת

רוח המקוריות

הפקת סרט אנימציה שיווקי לקמפיין באינטרנט. אנימציה לקידום הקמפיין פרסום בפייסבוק היא הדרך הנכונה להתחבר לצורך של הלקוחות, הרצון ל”הדהד” ברשתות ובאינטרנט, להשאר “זכירים” ולהביא לצופים בפרסומת את התועלת מהמוצר מזוקקת ברמת המודע והתת-מודע. זה המקום להפגין יצירתיות ולא להתקבע על אנימציה מסורתית או נפוצה.

שירותי הפקות אנימציה בסטודיו

מהי אנימציה ואיך אנחנו עושים את זה?

כאן המקום בחריבי אנימציה, שנאמן למסורת האנימציה העולמית, לתת לכם את השירות הטוב ביותר עם ניסיון של מעל ל-20 שנות אנימציה, והשתתפות במיטב פסטיבלי האנימציה בארץ ובעולם. תהליך הפקת סרטון שיווקי לעסק מתחיל בבריף של הלקוח.
אחרי ש- נעלה רעיונות ביחד- נכתוב תסריט מתאים. "סטודיו חריבי אנימציה" ייתן לכם את ה"ברק" ואת הדבר הנוסף שאפשר להפיק רק פה, אצלנו והוא רוח המקוריות. תהיו מקוריים ולא כמו כולם, ואז יזכרו אתכם. סרטון אנימציה שיווקי מיועד לפרסום בפייסבוק וברשתות החברתיות. אנחנו מספקים תסריט מלא, סטוריבורד, עיצוב גרפי למסכים בסרטון, פסקול וקריינות. עריכת וידאו ואפקטים מיוחדים  קראו עכשיו באודות. בקרו בסרטונים לדוגמה.

ההשראה שלנו מאולפני אנימציה אחרים בעולם: סטודיו "אארדמן", האני מטורית "קרוליין ליף" מקנדה, "הסימפסונס", אומני קומיקס שונים. דוגמאות לסרטוני תדמית לעסקים קטנים בערוץ היוטיוב של הסטודיו. 

סרטוני שיווקי באנימציה לעסק, הם לרוב קצרים יותר כ30-40 שניות ומשודרים פעמים רבות בכל הפלטפורמות הדיגיטליות. אפשר להפיק גם סרטון תדמית.

הפקה של מספר פרסומות המבוססות על המותג או הדמות הראשית בפרסומת במחיר מיוחד. 

סרטוני אנימציה באורך של 30-60 שניות, כולל קריינות, איכות HD, מוזיקה ואפקטים, כתוביות ,וכותרות גרפיות. מחיר משתנה בהתאם לסרט

הפקת סרט אנימציה לעסקים

לא יודעים מה לבחור עדיין? הכנסו לפוסט על הפקת סירטי אנימציה לעסקים שמבהיר כמה נקודות חשובות בתהליך הפקת סרט אנימציה.

מהי אנימציה?

איך יוצרים אנימציה ועוד שאלות חשובות. כאן כתבתי קצת על הטכניקה. לקבלת לינק לערוץ הוימאו שלנו, עם המון סרטים מסחריים לגופים הגדולים במשק, השאירו פרטים.

העבודות שלנו

מתאימים את התוכן במדויק לבקשות הלקוח
נגן וידאו

סרטון אנימציה שיווקי לסטודיו חריבי אנימציה. שתי גרסאות לפי מגדר. אנימציה של קנגרו.

רישום אופנוע הארלי אדום
נגן וידאו

סרטון אנימציה שיווקי לחולצות מאוירות של סטודיו חריבי. אנימציה בשילוב לייב מבוססת על האיורים המקוריים. סרטון בתקציב סולידי.

נגן וידאו

סרטון אנימציה שיווקי של מרוץ סוסים עבור הסטודיו.

נגן וידאו

סרטון אנימציה פירסומי לספר הקומיקס "סיפור רחל המקראי בקומיקס מוזיקלי". סרטון בתקציב סולידי.

נידנוד_0022
נגן וידאו

סרטון אנימציה פירסומי למחירון החדש באתר.

חנה הנביאה כריכה
נגן וידאו

סרטון אנימציה שיווקי לספר קומיקס "חנה הנביאה".

נגן וידאו

סרטון אנימציה לחג ל"ג בעומר (סגר 2)

נגן וידאו

פרומו אנימציה להגשה של סדרת אנימציה "החיים ביער".

נגן וידאו

סרטון אנימציה לחג פסח 2019.