החנות של סטודיו חריבי

שידה ניצנית

החנות של סטודיו חריבי הוקמה כי אני מאמינה שכל אחד\ת זכאי\ית לקצת אמנות אצלו\ה בבית. ואם אני נהנית לצייר, אז מי שיקנה את היצירות הללו, יהנה מקצת יופי בבית. כי הנאה זה כל הסיפור.

כמה פעמים הייתי שמחה וגאה לרכוש תמונה הביתה, לתלות אותה על הקיר, ככה שכל פעם שעברתי באותו המקום הייתי מתבוננת בתמונה\ציור שקניתי ונזכרת במאורע הרכישה, במקום הפיזי שזה נרכש (ואם זה היה בחו"ל -אז בכלל נהדר) ורק זכרונות טובים היו עולים בי.

ככה שלי חשוב מאד שכל מי שרוכש בסטודיו חריבי -החנות לאמנות, יהנה גם מחווית רכישה מקדמת. את כל המוצרים (פרט לאלה שנעשים בהזמנה מיוחדת) ניתן להחזיר ללא פגם\שימוש תוך עד 14 יום ולקבל החזר מלא על סכום הרכישה (משלוח ע"ח הקונה). ובעתיד, יהיה שירות הדמיה שבו תשלחו לי את תמונת החדר ואשים בעזרת תוכנת עריכת תמונה את ההדפס\תמונה שאתם מעונינים בו על הקיר אצלכם, ככה שתוכלו בדיוק לבחון האם זה מתאים לחדר שלכם.

יש לי תכניות רבות להמון מוצרים חדשים, שחלק מהן אכתוב פה. 

למשל מרישומי העט השחור-לבן ליצור חולצות טריקו מודפסות עם האיורים. גם קופסאות פח עם ציורי פרחים, או חפצי אמנות נוספים. בנוסף, לעיבודים והדפסים שונים לציורים, יש גם עבודות אמנות בהזמנה מיוחדת שנעשות ידנית והן חד-פעמיות ויחידות מסוגן. כמו ציור יפני על פרגודים, וציור יפני על אהילי נייר אורז – ממש כמו פה וכמו בתמונה משמאל.

אהיל נייר מצויר

הפרגודים המצוירים משמשים להפרדת חלל בבית, למטפלים בשיאצו, דיקור, לקוסמטיקאיות, לקליניקות. כמוצר לעיצוב הבית ולחנויות. למדתי קורס לציור יפני באונ' ת"א שהועבר על ידי מורה יפני.

אני מזמינה אתכם לגלוש בחנות ולבקר בכל הקטגוריות של המוצרים. לשאול שאלות אם יש לכם, או לבקש בקשות מיוחדות ואשתדל להענות. בתקווה, שתהנו מהחנות הזאת כפי שאני נהנית ליצור את המוצרים שבה.

וכדי שתשארו מעודכנים לגבי מוצרים חדשים ומבצעים – הרשמו לרשימת התפוצה ממש פה מצד ימין למעלה.

ואם יש לכם חבר\ה שאוהבים\ות אמנות, אפשר לשתף את הפוסט כאן.

רונית זרעוני

כתיבת תגובה

חולצות טריקו מודפסות